sobota, 12 września 2015

Gladiators of the Cage IIZapraszamy Was na relację z pierwszej gali Hektorka :)
Siediem walk, MMA - K1 - BOX

Zamiast ringu, octagon w klatce, tysiąc widzów, pojedynki na najwyższym poziomie, a na koniec charytatywna licytacja.

Wszystkie te atrakcje zoorganizowane przez: RanchoTEXAS i to już po raz drugi.
Dzięki uprzejmości organizatorów mogliśmy przez chwilę uczestniczyć w tym wydarzeniu.
Hektorek był najmłodszym kibicem, ale chyba najbardziej aktywnym. Klaskał, krzyczał, dopingował i nie chciał wracać do domu. Jednym słowem bardzo mu się podobało.
Następego dnia gdy obudził się rano jeszcze mi opowiadał, że oglądał BAM-BAM.


Gala Gladiators of the Cage to już druga edycja. Ta zrobiona z większym rozmachem, na naprawdę wysokim poziomie, organizatorom należą się wielke brawa. Oby więcej takich wydarzeń.
Na tą okazję organizatorzy wzniesli specjalną hale, wszystko przed restauracją Rancho TEXAS w której mieliśmy okazję gościć nie raz, dzięki czemu wszyscy mieli swobodnym dostęp do picia i jedzenia. Piszę o tym bo jest to dla nas ważne, wybierając się na takie wydarzenie z małym człowiekiem warto zwrucić na to uwagę. Sama będąc uczestniczką wielu zawodów sportowych, czy kibicem różnych gal, często przeklinałam organizatorów za brak picia czy jedzenia na miejsc. Wreszcie gala na której nie było z tym problemu, mało tego we wnątrz hali zoorganizowano strefę VIP z pełną obsługą kelnerską. 
Zawodnicy walczący na Gladiators of the Cage to Polska czołówka, nie zabrakło więc prawdziwych emocji i wyczekiwanych walk wieczoru.

Ale co najważniejsze to nie tylko sportowe emocje, to też akcja walki z dopalaczami. Wszystkie gwiazdy: Pląder,Bartosz Węgiel,Paweł Worobiej,Piotr Sokół,Dominik Zadora,Bartosz Zając, Oskar Staszczak , Rafał Czechowski,Marcin Sasinski,Sebastian Swider oraz Drużyna Mistrzów w wspólnej walce z dopalaczami, pod hasłem
,,ZNOKAUTUJ DOPALACZE" .

Szkoda że przyszło nam opuścić galę przed czasem, ale sen wzywał Hektorka. Następnej napewno też nie przegapimy.


2 komentarze:

  1. Widzę, że Hektorek bardzo zainteresowany i zadowolony też pewnie :) Gratuluję udanej imprezy :)

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Hej Gosiu tak on uwielbia sport :) pozdrawiamy ciepło!!

      Usuń