sobota, 10 stycznia 2015

Nasze suplementy


O to mały przegląd naszych dopalaczy...
Za nim zaszłam w ciąże, używałam kilku wspomagaczy. Głównie dlatego, że spędzałam na siłowni jakieś 3,4 godzinny dziennie, trenując samej a później prowadząc zajęcia. Jednak z pojawieniem się Krewetki wszystko się zmieniło. Bo w ciąży o suplementacji można zapomnieć. Nie licząc oczywiście magnezu, który zjadamy wielkimi porcjami.
W okresie karmienia piersi, za dużego wyboru też nie mamy.
 Ja po roku zaczęłam pić cukry, które serdecznie Wam polecam.W ich składzie kompleks węglowodanów, więc spokojnie możecie używać karmiąc Wasze Babe Fity :) O tym będzie w osobnym poście.
Oprócz tego zjadam białko. Na śniadanie robimy różne proteinowe mikstury i piję je również po treningu, szczególnie jak wracam szybko do Krewetki i wiem, że od razu nie zdążę nic pochłonąć.Zdarza mi się pić również isostara, jako energetyk, uzupełniający to co wypacam w czasie treningu. Ale nie piję go codziennie, bo podstawowym mym suplementem jest w dalszym ciągu woda. 
A kiedy opadam z sił i czuję się nie ciekawie wypijam shota magnezu. Wchłania się błyskawicznie i dodaje dużo energii.

To co wypija Tata Krewetki, już wkrótce obiecał opisać i jak się doczekamy do na blogu powstania dział Tata.
No i najważniejsze Hektrorek zawsze pomaga. Uwielbia mieszać wszystko co miksujemy w bidonach, mało tego na urodziny dostał swój prywatny, no więc fit rodzina pełna parą.
Pozdrawiamy !!!Brak komentarzy:

Prześlij komentarz