poniedziałek, 19 stycznia 2015

Carborade czyli suplementy węglowodanów


Moje ulubione dopalacze.
Jak wiadomo podstawowy paliwem naszego cała są węglowodany. Spalając je nasz organizm wytwarza niezbędną do życia i funkcjonowania energię, o aktywności fizycznej nie wspominając. Bez węglowodanów możemy zapomnieć o wysokiej intensywności ćwiczeń. Odgrywają wążną rolę również po treningu, regenerując nasze mięśnie. Dla sportowców, odpowiednia ilość energi jest szczególnie ważna. Przy dużej intensywności treningi dobrze się wspomóc taką słodką mieszanką. Dzięki temu zwiększymy wydolność, wyzwolimy większą energię oraz wspomożemy rozwój siły i masy mięśniowej.Dostaniemy za to większą wydolność i lepsza regenerację.
Węglowodany różnią się między sobą długością łańcuchów i zróżnicowanym indeksem glikemicznym. Dzielimy je na proste: glukoza, fruktoza, dekstroza - czyli te które dostarczają energię w tempie natychmiastowym, wpływając na wyrzut insuliny. Z kolei węglowodany złożone uwalniane są stopniowo, więc są zdecydowanie lepszym źródłem stabilnej energii dla sportowców.
 I mój patent jest taki, rozpuszczam miarkę carbo w 250ml wody. Piję przed lub/i w trakcie treningu. Jest to zdrowa i bezpieczna przekąska nawet dla karmiących Mam. Zapewnia energię i lepszą wydolność. A do tego świetnie owocowo smakuje. 
Polecam!!!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz