środa, 7 grudnia 2016

Trening grupowy


Dlaczego w kupie raźniej i dlaczego ja to tak lubię...Jak wiecie jestem nie tylko trenerem personalnym, ale też grupowym, że tak się wyrażę.

Taki trening to najlepsza opcja jeśli zaczynasz przygodę ze sportem, trener odpowiednio Cię poprowadzi, a grupa odpowiednio zmotywuje, dzięki czemu dasz z siebie 110%. Zajęcia dedykowane są dla wszystkich osób bez względu na zaawansowanie. Dobry instruktor poradzi sobie z zarówno z początkującymi jak i doświadczonymi. Efekty zobaczysz naprawdę szybko, wzmocnisz kondycję i mięśnie. A do tego będziesz się dobrze bawić i poznasz nowe ciekawe osoby.

Treningi grupowe znajdziesz w grafiku rano i wieczór, dlatego bez problemu dopasujesz je do swojego planu dnia. Każde zajęcia to inny program treningowy. Najlepiej zapoznać się ze wszystkimi i wybrać coś dla siebie. 

Dlaczego uwielbiam prowadzić te zajęcia?? Oprócz 60 minut władzy, która posiadam i zmuszam wszystkich do robienia tego co mi się podoba ;) lubię Was poznawać, pomagać, nauczać, przełamywać bariery, Wasze granice, wspólnie i w rytm zagrzewającej muzyki. Lubię z Wami żartować, trenować i motywować.

Poniżej krótki przegląd naszych wspólnych wzmagań, jeśli jeszcze się zastanawiasz czy warto podpowiem - TAK!!!


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz