poniedziałek, 6 lutego 2017

Jak dodać energię do codziennego życia


Jak szybko i przyjemnie znaleźć motywację każdego dnia...


Brakuje Ci energii, uśmiechu i zaangażowania??

Skorzystaj z kilku moich prostych rad, a na pewno każdy dzień będzie dla Ciebie przyjemniejszym.

1. Najlepszy relaks to uśmiech, zacznij od niego każdy dzień, nawet jeżeli masz ciężki okres w życiu, nie rezygnuj uśmiech pomaga!!! Pomaga nam poczuć się i wyglądać piękniej, a masz go zupełnie za darmo.

2. Zacznij dzień od szklanki wody i rozciągania. Delikatny streaching pobudzi Twoje ciało do zmagań nowego dnia, a wypita rano woda pobudzi układ trawienny, oczyści organizm z toksyn i aktywuje procesy metaboliczne.

3. Jedz kolorowe jedzenie - mieszaj warzywa i owoce - czerwone, zielone, pomarańczowe, białe. szare, fioletowe i czarne.

4. Pamiętaj o piciu wody - nasz organizm w 75% składa się z niej i potrzebujemy jej do życia jak tlenu - dobry nawyk noś przy sobie butelkę i popijaj cały czas.

5. Jedz dobrze - z głową, zamiast za wszelką cenę unikać kalorii i liczyć je obsesyjnie, wybierz opcję rozsądną kieruj się tym co lubisz i wybieraj zdrowe jedzenie.

6. Zmieniaj pozycję - w pracy czy na uczelni, zmieniaj ułożenie swojego ciała, przeciągaj się spaceruj.

7. Ćwicz lub spaceruj każdego dnia - podnieś tętno a zobaczysz efekty nawet 30 minut aktywności wystarczy do lepszego samopoczucia, bądź kreatywny spacer, rolki, łyżwy, narty, gra w siatkówkę masz wiele możliwości.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz