środa, 8 kwietnia 2015

Treningi personalne c.d...


Minęły dwa miesiące odkąd trenujemy razem...


Pamiętacie moją uczennicę ;)?? Zaczynałyśmy w lutym, jest już kwiecień. Nie chwaląc się a przedewszystkim ją - efekty mnie zadziwiają. I nie chodzi o to, że się chudnie bo to jest efekt, że tak powiem uboczny. Chodzi o to, że cudownie jest patrzeć i brać udział w ogromnej zmianie w życiu. Bo najgorzej się zebrać, zmobilizować, najgorzej poprostu chcieć.
 Podziwiam ją za to, że zawsze chce, że nawet jak nie może to stara się nadal, że postawiła swoje życie na głowie, żeby spróbować i że to świetnie się udało. Jestem trenerem terorystą to fakt, ale doceniam i nagradzam ciężką pracę. 
Dziękuję, gratuluję i chcę więcej :) Działamy dalej.
A wszystkim Mamo powiem poraz kolejny. Nie szukajcie wymówek, poprostu zawalczcie, zróbcie coś dla siebie. Niech wasze maleństwo nie będzie przeszkodą a powodem i motywacją do działania. Jeśli nie macie z kim zostawić maluszka weźcie go ze sobą, ćwiczcie razem w domu. 
Szczerze Wam powiem, że odkąd na świecie pojawiła się Krewetka trening bez niego, który poświęciłam tylko sobie nie prowadząc zajęć wykonałam RAZ!!! Przez 15 miesięcy. Gdybym zrezygnowała i szukała przeszkód nie trenowała bym wcale. 
Gdyby nie to, że chcę i że on też się nie buntuje, nie mogła bym realizować swojej pasji. 
Treningi personalne prowadzimy razem. 
Wszystko się da trzeba chcieć, piszcie pomogę, doradzę, podpowiem.
A tu propozycje ćwiczeń z  naturalnym ciężarem ;)
2 komentarze:

  1. Właśnie, chcieć to móc. Nie mam dziecka i jeszcze długo nie będę go miała, ale jak słyszę, że po prostu zaniedbane (tak, nie bójmy się tego tak nazwać) kobiety po ciąży zasłaniają się ciągle tym bogu ducha winnym brzdącem (a nie mam czasu bo pranie,kupki,pieluchy, kaszki..) to mnie krew zalewa. Domyślam się, że dziecko to rewolucja, ale jesteś najlepszym przykładem na to, że jak się chce to można :)

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Dokładnie tak bo przecież wsyzstko dzieje się w naszych głowach, wszystkie bariery i granice są tylko tam nigdzie indziej :) fit pozdrowienia Ala!!

      Usuń