sobota, 1 listopada 2014

top 10


Czyli nasze 10 miesięcy...
Miałam napisać, że to już tyle miesięcy minęło i w ogóle bla, bla. bla... Za to mamy top ten Krewetkowych umiejętności, które lubię najbardziej podziwiam i jestem dumna z Tatą :)

1, Umiem bardzo szybko się przemieszczać. Jak nie chcesz mnie nosić i zostawiasz w pokoju, to droga Mamo i tak zaraz do raczkuję do Ciebie z krzykiem i pretensją, jak w ogóle mogłaś mnie zostawić.

2. Umiem pić z butelki, z kubków i szklanek dla dorosłych. Już nawet nic mi się nie rozlewa :)

3. Gram sobie sam w piłkę, rzucam ją i odbijam po całym mieszkaniu.

4. Jak Tatuś jest głodny to go nakarmię i przypilnuje czy zjadł wszystko wpychając mu paluszek do buzi. Lubię się dzielić.

5. Jestem przytulaskiem. Daję całusy, ślinię i mocno się ściskam. Jak Ci smutno to przytulę. Jestem w końcu taki słodki.

6. Jak podoba mi się jakaś piosenka to umiem dać głośniej. Dobrze, że radio w domu jest takie samo jak w aucie. Podglądałem długo Tatę i wiem, już jak je obsługiwać.

7. Pokazuję jak coś chcę, właśnie to konkretnie to, o tak zobacz zaciskam i rozluźniam piąstkę.

8. Umiem oprowadzić po mieszkaniu, szczególnie pokazać jak otwierać drzwi, Najpierw patrzymy przez to okienko, później otwierasz zamek i naciskasz na klamkę,

9. Wchodzę i schodzą z wersalek, łóżek, krzeseł, dzisiaj nawet wyszedłem sam z wanny. W ogóle lubię się wspinać, dźwigać, podciągać i przewracać. Hmm, czy będę akrobatą ??

10. Macham "pa-pa". Uff nauczyłem się wreszcie bo Mama mi już spokoju nie dawała, że  nie umiem a przecież ja nie lubię się żegnać, chcę się tylko widać.


2 komentarze:

  1. No brawo, brawo!! Gratulacje dla tak zdolnego dziesięciomiesięczniaka :-D

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Dziękujemy :) czas szybko leci...

      Usuń